معرفی تشریفات ناهید


"مجموعه تشریفات ناهید" متشکل از تیمی متخصص و کارشناسان مجرب در امور تشریفات مجالس میباشد که با داشتن سابقه ای درخشان سعی در برگزاری هر چه با شکوهتر مجالس ، عروسی و نامزدی میهمانی های خانوادگی، سمینار ها و همایش های اداری دارد.
مجموعه تشریفات ناهید با مدیریت خانم ناهید جوادی با تلاش بی وقفه کارگروه متخصص خود در امر برگزاری خدمات و مجالس عروسی و با بکارگیری تجهیزات مدرن و دیزاین های لوکس و مجلل طی دو دهه گذشته توانسته است با برگزاری جشن ها و مراسم فاخر و باشکوه ضمن جلب رضایت مشتریان خود نظر زوج های جوان را نیز جلب نماید. خدمات مجالس تشریفات ثمین به شرح ذیل می باشد:
- تهیه انواع غذا با مواد اولیه درجه یک و با پختی بی نظیر
- مدرنترین سرویس و ظروف ویژه مجالس
- مجلل ترین سالن های اختصاصی برای برگزاری مدرن ترین مجالس
- مجرب ترین کادر خدمات پذیرایی مجالس
- انواع خدمات دیزاین مجالس با متد روز
- خدمات نورپردازی و جلوه های ویژه مجالس
- حریر آرایی و ایجاد سازه های دکوراتیو
Decorated table setting with a floral design for a wedding celebration during daytime

مراحل کار مجموعه تشریفات ناهید

تماس بگیرید

برای شروع، یک تماس کافیست. شما میتوانید با شماره 0912223344 خانم ناهید جوادی تماس بگیرید تا قرار مذاکره حضوری و بازدید از مجموعه را با یکدیگر تنظیم کنیم.

بازدید کنید

مجموعه تشریفات ناهید با دارا بودن شیک ترین باغ های موجود در شهر تهران و یا در نزدیکی تهران به همراه چایخانه، سفره خانه سنتی و پارکینگ اختصاصی شما را به بازدید دعوت میکنیم

قرارداد ببندید

بعد از بازدید از تشریفات ناهید اگر تصمیمتان را گرفته اید، در مورد شرایط، روز برگزاری، منوهای انتخابی و تعداد میهمانان و سایر جزییات صحبت خواهیم کرد و توافقاتمان را در قالب یک قرارداد تنظیم کرده و نهایی میکنیم.

لذت ببرید

شاید باورتان نشود اما شما دیگر کاری برای انجام دادن ندارید؛ در روز برگزاری مراسم عروسی کلیه جزییات اجرا و برگزاری مراسم را به ما بسپارید و همراه با همسر و میهمانانتان از زیباترین شب زندگیتان لذت ببرید.
تماس با ما